fbpx

OŚWIADCZENIE

W związku z pojawiającymi się artykułami i pytaniami w sprawie zwrotów środków za bilety na przełożony koncert Bajmu w Lublinie oraz odwołany koncert w Krakowie informujemy że zwroty są sukcesywnie realizowane a nasza pracownicy naszej agencji starają się w miarę możliwości odpowiadać na państwa wiadomości.

Działamy na rynku od 2018 roku i nigdy nie spotkaliśmy się z taką falą krytyk, która jest jednocześnie lekcja dla nas. W przyszłości dołożymy wszelkich starań aby usprawnić proces zwrotów i aby wewnętrzne działania reorganizacyjne nie odbijały się na jakości świadczonych przez nas usług. Zapewniamy, że jesteśmy firmą wciąż działającą na rynku i realizującą wydarzenia na terenie całej Polski.

Nasza Spółka w przeszłości mierzyła się już z masowymi zwrotami w pandemii, gdy z dnia na dzień odwołane zostały wszystkie wydarzenia. W tym czasie, jako jedyna firma w Polsce, zwroty realizowaliśmy w ciągu 30-60 dni, podczas gdy wszystkie inne firmy korzystały z możliwości przedłużenia czasu na zwrot do 180 dni. W tamtym czasie wszystkie zwroty zostały zrealizowane i tak będzie również i tym razem.

W obliczu zaistniałej sytuacji, czujemy się odpowiedzialni społecznie, dlatego zapowiadamy i zobowiązujemy się do sfinansowania i stworzenia kampani mającej na celu zwiększenie świadomości konsumentów dokonujących zakupów biletów na wydarzenia artystyczno-rozrywkowe w Internecie.

Dziękujemy za wszystkie przesłane do nas sugestie. Zapewniamy że proces zwrotu środków za bilety wkrótce się zakończy.

HQE SPÓŁKA CYWILNA

Hej!

Nie zapomnij polubić nas na facebooku:)